Vítám Vás v kosmetickém studiu Luxury

Ústí nad Orlicí

PHIBROWS - tetování obočí

phibrows_1_orig

Microblading je manuální metoda pigmentace obočí, kdy se za pomocí speciálního pera s čepelkami, vpravuje pigment do horní vrstvy podkoží ve tvaru jednotlivých chloupků. Výsledný efekt je pak maximálně přirozený. Microblading je 2-3 fázový výkon, tzn., že na perfektní výsledný efekt je zapotřebí nejméně 2 sezení. U mastnější a citlivé pleti je možné, že bude zapotřebí i 3 sezení. 

Phi academy je založená na přirozeném tvaru obočí, respektuje základní fyziologie obličeje a díky tomu dosahuje vždy perfektních výsledků.

Používá se při ní nových pigmentů formule SUPE, která zaručuje, že barva v čase nemění svůj odstín, jak se stává u jiných nekvalitních výrobců. Barva je vybírána tak, aby co nejlépe odpovídala typu klienta a výsledek byl možná co nejpodobnější vlastním chloupkům. Tyto špičkové pigementy používám při své práci a garantují nejen barevnou stálost, ale pigmenty jsou také hypoalergení, netestují se na zvířatech a splňují ty nejpřísnější normy. Vyžadujte vždy tu nejlepší kvalitu… vyžaduje PhiBrows!

 

Před každým zákrokem je provedena konzultace, při které si vše vysvětlíme, obočí předkreslíme tužkou a až po té dochází ke schválení tvaru klientkou a následně se přechází k samotnému zákroku, není tedy potřeba se obávat. Máte tedy jistotu, že obočí bude přesně podle Vašich představ.

 

Kontraindikace

 

Fotografie v galerii.