Vítám Vás v kosmetickém studiu Luxury

Ústí nad Orlicí

PHILINGS

 

philings_1_origMicroneedling

Trápí vás zašedlá a dehydrovaná pokožka, rozšířené póry, jizvičky po akné nebo potřebujete pleť omladit a zmírnit vrásky? Pak je microneedling to nejlepší řešení pro Vás! 

Microneedling je nová generace neinvazivní mezoterapie, které pomáhá jak s redukcí vrásek nebo zpevněním kontur obličeje, ale samozřejmně i mnoho dalšího. Snižuje také viditelnost jizev, strií a pomáhá i se zvýšenou pigmentací. To vše díky tomu, že microneedling aktivuje tvorbu kolagenu a elastinu a spouští tak omlazující procesy v pokožce.

Tato procedura je založena na samoregenerační schopnosti pokožky. Kdy mikrojehličky pronikají kolmo do pokožky a vytváří v hlubších vrstvách mikrotraumata neboli drobné mikrokanálky, která stimulují tvorbu kolagenu a elastinu. Nový kolagen redukuje hloubku vrásky, zvyšuje pružnost kůže, zlepšuje vzhled jizev a jiných defektů pleti. Výsledkem je jemnější, hladší, pevnější a mladší pokožka.

Do těchto mikrokanálků jsou během ošetření vpravována speciální séra na bázi kyseliny hyaluronové, samozřejmně obohacené o další aktívní látky a vitamíny dle řešeného problému. Phi lings je microneedling 3.generace takže kanálky zůstanou otevřené ještě 2 dny pro maximální naplnění kanálků aktivními látkami.

Po ošetření je pokožka zarudlá jako po delším vystavení slunci. Zarudnutí přetrvává zhruba 12-48h. Vnitřní proces obnovy kůže ale probíhá další čtyři až šest měsíců, během nichž v dermis pokračuje tvorba nového kolagenu.

V závislosti na vašem věku, počtu a hloubce vrásek anebo jizev a také na tloušťce vaší kůže je zapotřebí několika sezení mikrojehličkování. Na vrásky obvykle stačí dvě až tři ošetření v rozmezí 2 až 3 týdnů, hluboké vrásky a hluboké jizvičky budou obecně vyžadovat více procedur.